سؤالات متداول

سؤالات متداول در لوتکا


در حال حاضر تمامی فعالین صنعت ساختمان که در استان گیلان خدمات ارائه میدهند میتوانند حساب کاربری داشته باشند.مالکین محترم، استادکاران وهمچنین آژانس های املاک، مشاوران حقوقی و مهندسان دارای کد صنفی و پروانه معتبر از استان گیلان میتوانند عضو لوتکا باشند.در آینده نیز دیگر استانها تحت پوشش لوتکا قرار میگیرد.
شما به عنوان مشاور املاک ، استادکار ، مشاور حقوقی ، فنی و مهندسی می‌توانید از عنوان "ورود/ثبت نام" در صفحه اصلی وب سایت استفاده کنید، پس از وارد کردن شماره همراه یک پیامک حاوی کد ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال میگردد.شما با وارد کردن کد ارسال شده و انتخاب نقش (مشاورین املاک) و در مرحله بعد وارد پنل خود می شوید و فرم ها را به صورت کامل پر کنید.پس از بررسی و احراز هویت نتیجه از طریق پیامک برای شما ارسال میگردد.
پس از ایجاد حساب کاربری و تایید احراز هویت شما میتوانید آگهی های خود را به صورت رایگان منتشر نمایید، در صورت بروز هر گونه مشکل و نیاز به آموزش شما می توانید با شماره 3802-4212-013 تماس حاصل نمایید
بله.تمامی کاربران لوتکا (شخصیتهای حقیقی و حقوقی) با هر عنوان ثبت نامی می توانند آگهی ملک خود را در سایت لوتکا منتشر کنند.
با ورود به صفحه اصلی و انتخاب یکی از گزینه های خرید ملک یا اجاره ملک ، ملک مورد نظر خود را جستجو نمایید.همچنین در صورت نیاز شما می توانید با استفاده کلمه کیلیدی و یا از جستجو پیشرفته به نتایج دقیق تری دست یابید.
شما میتوانید در سایت لوتکا با کلیک کردن روی لینک مشاورین املاک و در صفحه بعد لیست مشاورین با انتخاب مشاور مورد نظر به صفحه اختصاصی آنها وارد شده و اطلاعات کامل آژانس یا مشاور مورد نظر را مشاهده و تمامی آگهی های درج شده توسط آنان را بررسی نمایید.
شما با ایجاد حساب کاربری می توانید آگهی های مورد نظر خود را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.به این ترتیب دسترسی شما به این آگهی ها راحت تر خواهد بود و هر زمان که خواستید سریعتر به این آگهی ها دسترسی پیدا کنید می توانید وارد پروفایل خود شده و لیست علاقه مندیهای خود را ببینید.